Baskça Çeviri Türkçe - Baskça Tercüme / Tercüman

Average: 4.4925 (1507 votes)
Baskça Çeviri Türkçe Yazılı, Sözlü, Ticari, Tıbbi, Hukuki ve Akademik Çeviri

Baskça Tercüme Fiyat Teklifi Formu

Çeviri yapılacak belgelerinizi çoklu olarak seçip aşağıdaki form aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.
8MB büyüklüğü geçmeyecek ve jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, odt, tiff, tif formatlarında dosya yükleyebilirsiniz.
8MB'dan büyük dosyalarınızı info@balkantercume.com adresine mail atabilirsiniz.

Baskça Türkçe Çeviri

Baskça çeviri diğer çevirilerin aksine çok zordur. Bunun sebebi ise bu dili konuşan çok fazla kişi olmamasından kaynaklanıyor. Hal böyle olunca hem Türkçe hemde Baskça dilini ana dili seviyesinde konuşan tercüman oldukça zor. Ancak Balkan tercüme bürosu olarak Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek Baskça çeviri yapıyoruz. Afrikanca dili çevirisi gibi bu dilide çeviri yaptığımız diller arasına katmayı başardık.

Firmamızda Baskça çeviri sadece ana dil seviyesinde Baskça konuşan ve yazabilen tercüman tarafından yapılmaktadır.

Baskça tercüme konusunda sizlere yıllarca sektörde tecrübe edinmiş, ana dili seviyesinde Baskça konuşan ve yazan tercümanlarımız ile destek oluyoruz. Kurulmuş olduğumuz günden bu yana ilk hedefimiz müşterilerimize en iyi çeviriyi, en uygun fiyatla sunabilmek olmuştur. Yıllar geçtikçe müşteri memnuniyetini arkamıza alarak, diğer dil çeviri bürolarının yapamadığını yapıp, bünyemize az kullanılan Baskça gibi dünya dillerini kattık. Günlük 3 milyon karakter tercümesi ile Türkiye üzerinde en yüksek karakter tercümesi yapan firmalar arasında yer alıyoruz.

Baskça çeviri ülkemizde çok fazla kullanılmamasına rağmen azınlık kesimi önemsiyoruz. Çünkü her yeni müşteri bir başka müşteriyi getirecektir. Benimsemiş olduğumuz politikalar sayesinde hem sizleri mutlu ediyor, hemde büyümeye devam ediyoruz.

Baskça Türkçe Çeviri Hangi Süreçlerden Geçiyor?

 

Firmamızda sürekli olarak ilkleri gerçekleştirip size tüm dünya dillerinde çeviri hizmeti alabilme hizmetini sunuyoruz. Ancak bizim bu kadar tercih edilmemizin en büyük sebebi müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmamızdan kaynaklanıyor. İstemiş olduğunuz çeviri belgeleri toplam 3 kişinin elinden geçtikten sonra sizlere teslim ediliyor. Bu sayede ortaya çok daha akıcı ve hatasız bir çeviri çıkıyor. Hız konusunda ise kesinlikle endişelenmenize gerek yok. Baskça çeviri metinlerinde olduğu gibi tüm dillerde yapmış olduğumuz çevirilerde metinlerin 3 kişi tarafından el değiştirmesi hızı etkilemiyor.

Güvenilirlik mi? Bizim göbek adımız güvenilirdir. Bazı müşterilerimiz özellikle kurumsal firma sahipleri şirket için değerli olan belgeleri çeviri bürolarına emanet etmek için korkuyor. Bunun tek bir sebebi var oda belgelerin rakip firmaların eline geçmesini istememeleri. Bu gibi müşterilerimiz ile istedikleri takdirde gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Tabi bizim ile yıllardır çalışan müşterilerimizin güvenini kazandığımız için gizlilik sözleşmesi isteyen pek çıkmıyor.

Baskça türkçe çeviri veya Türkçe Baskça çeviri aynı işlemlerden geçer. Öncelikle siz çeviri yapılacak olan belgeleri bizimle iletişime geçerek yollarsınız. Ardından belgeyi inceler ve size fiyat teklifi sunarız. Sunmuş olduğumuz fiyatlar sizlere çok uygun geldikten sonra anlaşmaya varırız. Anlaşma sonrasında istemiş olduğunuz metinler çeviri sırasına alınır. Boşta tercümanımız varsa doğrudan çeviriye başlanır. Çevirmen belgeyi çevirdikten sonra editöre teslim eder. Editör baştan sonra okuyarak herhangi bir yazım hatası varsa revize ederek düzenleme yapar. Eksik görmediğinde ise belgeler koordinatöre iletilir. Burada tüm belge redaksiyon sürecinden geçer. Koordinatörümüz hiçbir eksik görmez ise size çeviriyi teslim eder.

Baskça Çeviri Fiyatları Ne Kadardır?

 

Baskça Türkçe çeviri fiyatları diğer dil çevirileri hizmetlerimizde olduğu gibi sayfa sayısına göre hesaplanır. Ekstra olarak herhangi bir isteyiniz olursa ek maliyetler çıkabilir. Örneğin bazı belgeler için noter onayı gerekir. Bunu alabilmek içinde çevirinin yeminli tercümen tarafından yapılması gerekir.

Baskça Çapraz Çeviri

 

Baskça çapraz çeviri hizmetini Türkiye üzerinde şuanda sadece firmamızda biz vermekteyiz. Baskça dilinden istemiş olduğunuz herhangi bir dile belgelerinizi en kısa sürede çevirerek size teslim ediyoruz.

2016 yılında alınan verilere göre Baskça dünya genelinde 751.000 kişi tarafından ana dil seviyesinde konuşuyor. Baskça, Basklar tarafından konuşulan izole bir dildir. İzole dil, herhangi bir dil ile akrabalığı bulunmayan dillere verilen isimdir. Sümerce, Baskça ve Elamca en çok kullanılan izole dillerdendir. Bilinene göre Baskça Avrupa’ya yayılmadan çok daha önce Avrupa üzerinde konuşuluyordu. Buda dilin çok eski olduğunu ve hiçbir dille yakınlığı olmadığını kanıtlar niteliktedir. Hint Avrupalılar bu bölgeye gelmeden önce tüm İspanya ve Fransa üzerinde konuşuluyordu.

Baskça izole bir dil olmasından dolayı köken olarak sınıflandırması zordur. Ancak bazı dil bilimciler bu dili farklı diller ile çağrıştırıyor. Son yapılan araştırmaya göre Gürcü dili ile arasında benzerlikler olduğu söyleniyor. Basklar kendilerini Gürcistan’dan göçen halk olarak tanımlar.

Baskça Yeminli Tercüman

 

Firmamızda Baskça çevirinin yanı sıra sizlere Baskça yeminli tercüman aracılığıyla çeviriler sunabiliyoruz. Buda noter onayı gerektiren belgelerinizi bizim tarafımızdan çevirttirebileceğiniz anlamına geliyor. Baskça’nın dünya üzerinde çok fazla konuşulmaması çeviri ihtiyacı olmadığı anlamına gelmiyor. Özellikle Baskça bilen birisi ile evlenmek istediğinizde evlilik belgeleriniz için noter onayı gerekebilir.

Baskça İspanya’nın en çok konuşulan ikinci dilidir. Son yıllarda İspanya ile gelişen ticari ilişkiler yeni iş fırsatlarını ortaya çıkarmıştır. Fırsatların ortaya çıkması ile birlikte ihtiyaçlar doğrultusunda Baskça yeminli çeviri ihtiyacı son dönemlerde arttı.

Hangi Alanlarda Çeviri Yapıyorsunuz?

 

Baskça çeviri yaparken alan farklı olmaksızın tüm çeviri faaliyetlerini sizlere sunabilmekteyiz. Bunlar arasında; teknik tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme, yeminli tercüme, web sitesi tercümesi ve kurumsal tercüme yer almaktadır. Tabi tüm bu türlerin yanı sıra aklınıza gelebilecek tüm belgelerin çevirisinde sizlere hizmet sunabiliyoruz.

Baskça çeviri yapan tercümanlarımız genellikle sektör hakkında deneyim sahibi olan kişilerden oluşur. Örneğin hukuki çeviri yapılacaksa hukuk alanında deneyim sahibi olan tercüman tarafından çeviri yapılır.

Türkçe Baskça Web Sitesi Çevirisi

 

İnternet farklı bir ülke ile iletişim kurmanın en hızlı ve en ucuz yoludur. İspanya üzerinde ticaret yapmak isteyen firmalar için İspanyolca dilinin yanı sıra Baskça dilinin yer alması avantaj sağlayacaktır. Firmamızda Türkçeden Baskçaya, Baskçadan Türkçeye veya Baskçadan farklı bir dünya diline web sitesi çevirisi yapabilmekteyiz.

Tüm çeviriler programsız olarak ana dili seviyesinde Baskça konuşan çevirmen tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede hatasız bir çeviri ortaya çıkar. Web sitesi çevirisi yaparken sayfa bazlı çalışma yapılır. Web sitesi üzerinde yer alan tüm sayfalar tek tek Baskça diline çevrilir. Baskça web sitesi çevirisi fiyatları çeviri yapılacak sayfa sayısına ve sayfalarda yer alan kelime sayısına göre hesaplanmaktadır.

Türkçe Baskça Dizi/Film Çevirisi

 

Baskça tercümanlarımız film, dizi, reklam filmi, kısa film, youtube videosu çevirisi gibi tüm çeviri işlemlerinde tecrübe sahibidir. Özellikle Türkçe dilinde çekilmiş olan video içeriklerin çevirisinde sıklıkla tercümana ihtiyaç duyuluyor. Firmamızda sizin için bize yollamış olduğunuz videoyu çevirip, altyazı veya belge halinde sizlere teslim ederiz.

Film ve dizi çevirileri Baskça dilinde çok fazla yapılmıyor olsada daha fazla kişiye erişmek isteyen yapımcılar tarafından tercih ediliyor.

Ücretsiz Baskça Çeviri

 

Biraz altta size küçük bir sürprizimiz var. Kısa, uzun olmayan cümlelerinizi çevirebilmeniz için sizlere ücretsiz Baskça çeviri aracı sunuyoruz. Hemen alt kısımdan ulaşabileceğiniz bu çeviri aracı, yandex çeviri api sistemini kullanmaktadır. İster akıllı cihazlarınızdan, istersenizde bilgisayarınızdan bu araca erişerek çevirilerinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Özellikle kelime olarak yapacağınız çevirilerde beğeneceğiniz sonuçlar alacağınızdan eminiz. Ancak kurumsal, tıbbi, ticari gibi alanlarda bir metin veya belge çevirisi yapmanız gerekiyorsa bu araç sizin için yeterli olmayacaktır. Uzman tercümenler tarafından yapılan bir çeviri için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak Dil Baskça ve Hedef Dil Türkçe Seçili Gelir

Çeviri Yapılacak Metni Kutucuğa Yazın

Kaynak Dil ile Hedef Dili Değiştirmek İsterseniz Aradaki Butona Basın

Baskça ÜCRETSİZ ÇEVİRİ İÇİN LÜTFEN BİRŞEYLER YAZIN

Youtube Kanalı Tanıt...

Balkan Tercüme'nin Youtube'da tanıtımını yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Banu Sivaslıgil kamera karşısına geçti...

Büyükelçilik - Konso...

Yeminli Tercüman Onayı, Noter Onayı, Kaymakamlık Onayı, Ticaret Odası Onayı, Dışişleri Bakanlığı Onayı ve Büyükelçilik &...

Ekibimize Katılmak İstermisiniz?

Tüm dillerde 7/24 çeviri hizmeti veren
Balkan Tercüme ailesine katılmak için
CV'nizi bize göndererek ilk adımı atabilirsiniz