Afrikanca Çeviri Türkçe - Afrikanca Tercüme / Tercüman

Average: 4.7435 (1705 votes)
Afrikanca Çeviri Türkçe Yazılı, Sözlü, Ticari, Tıbbi, Hukuki ve Akademik Çeviri

Afrikanca Tercüme Fiyat Teklifi Formu

Çeviri yapılacak belgelerinizi çoklu olarak seçip aşağıdaki form aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.
8MB büyüklüğü geçmeyecek ve jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, odt, tiff, tif formatlarında dosya yükleyebilirsiniz.
8MB'dan büyük dosyalarınızı info@balkantercume.com adresine mail atabilirsiniz.

Afrikanca Türkçe Çeviri

Tercüme hizmeti veren firmamızda Türkçe Afrikanca çeviri hizmetimizi ana dili Afrikanca olan kişiler gerçekleştirmektedir. Vietnamca çeviri ver diğer çeviri hizmetlerimizde olduğu gibi sadece ana dili çeviri yapılacak dil olan kişiler çeviri gerçekleştirir. Bu sayede resmi, kurumsal bir çeviri ortaya çıkar. Ana dili Afrikanca olan kişilerin çeviri gerçekleştirmesinin en büyük avantajı zamanla kullanılmayı bırakan kelimelerin çeviride yer almamasıdır. Örneğin Türkçe dilinde Mamafih gibi artık kullanılmayan kelimeler mevcuttur. Bu gibi kelimeler tüm dünya dillerinde geçerlidir. 


Afrikanca Dili Nedir?


Afrikanca dili Güney Afrika ülkesinde kullanılmakta olan resmi dillerden birisidir. Yerel nüfusun büyük çoğunluğu tarafından ana dil veya ikinci dil olarak kullanılmaktadır. Kendisine has tarihe ve karakteriyle büyüleyici bir mirasa sahiptir. 
Güney Afrika’ya özgü olan ve kullanılan toplam 11 adet resmi dil buluyor. Ülkeye gittiğinizde çok fazla kişinin İngilizce konuştuğunu görebilirsiniz. Afrikanca dili; Güney Afrika, Namibya, Botsvana, Zambiye ve Zimbabve’de konuşulur.  Bilenene göre 15 ile 23 milyon arasında kişi Afrikanca dilini konuşur. 19. Yüzyılda kullanılmaya başlanmıştır. Arap ve latin alfabelerinin yazı sistemine dayanır.

Afrikanca Dilindeki Cümlelerin ve Kelimelerin İngilizce Karşılığı


Hallo! Hoe gaan dit? - Hello! How are you?
Baie goed, dankie - Very well, thank you.
Praat jy Afrikaans? - Do you speak Afrikaans?
Ek is lief vir jou - I love you. 
Wat is jou naam? - What is your name?
Ja - Yes
Nee – No

Hızlı Türkçe Afrikanca Çeviri


Çeviri bürosu olarak afrikanca çeviri başta olmak üzere birçok dünya dilinde tercüme hizmeti sunuyoruz. Birçok firmanın aksine bizi biz yapan özelliğimiz sadece ana dili çevirisi yapılacak dil olan kişiler veya ana dil seviyesinde konuşan kişiler ile çalışıyoruz. Tüm çevirilerimiz yeminli tercümanlar aracılığıyla yapılır. Bu sayede çeviri yapılacak olan belgelerde yer olan hiçbir bilgi dışarıya aktarılmaz. 
Kurulmuş olduğumuz günden bu yana ilk önceliğimiz sizler oldunuz. Sizler mutlu olduğunuz sürece biz mutlu oluruz. Bu yüzden hız ve mükemmeliyete önem veriyoruz. Afrikanca türkçe çeviri hizmeti ülkemizde sadece bizim tarafımızdan verilmektedir.
Balkan tercüme bürosu olarak tüm dünya dillerinde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Özellikle uzmanlık gerektiren çeviri işlemlerinde çevirmene ihtiyaç duyulur. Sizlere yeminli tercümanlarımız ile minimum seviyede hata ile hizmet veriyoruz. Tüm yapılan çeviriler editörlerimiz tarafından tekrar inceledikten sonra sizlere teslim edilir. Bu sayede hata payı oldukça düşük olur. 
Afrikanca tercüme hizmeti Türkiye üzerinde çok fazla firma tarafından yapılmamaktadır. Ancak biz sizin için bu hizmeti sizlere hızlı bir şekilde sağlıyoruz.  

Türkçe Afrikanca Çeviri Nasıl Yapılır?


Türkçe afrikanca çeviri yapılırken ilk olarak sizin tarafınızdan yollanan belge incelenir. Ardından yapılacak olan tercüme türüne göre Afrikanca yeminli tercüman ünvanına sahip olan çevirmenimize belge teslim edilir. Afrikanca yeminli tercüman belgeyi size vermiş olduğumuz süre içerisinde çevirir. Çevirme sonrasında bünyemizde yer alan editörler Proofreading işlemi uygular. Koordinatörlerimiz tarafından onay aldıktan sonra size teslim edilir. Bu sayede ortaya kusursuz bir çeviri çıkar.
Hukuki tercüme, teknik çeviri, ticari tercüme, sözlü tercüme, dijital tercüme, online tercüme, akademik çeviri, tıbbi çeviri alanlarında yer alan tüm yazılarınız çevirmenlerimiz tarafından çevrilir. Bunun yanın sıra özel olarak istemiş olduğunuz talepleriniz doğrultusunda film altyazısı gibi çeviri hizmetlerinide gerçekleştirebilmekteyiz. İster Türkçeden Afrikanca diline olsun, ister Bulgarcadan Afrikanca diline olsun, çeviri hizmeti vermiş olduğumuz tüm dillerde size profesyonel çeviri hizmeti sağlarız.

Afrikanca Ticari Çeviri


Firmaların farklı ülkelerde yer alan şirketler ile iletişime geçmesinin ve ticaret yapmasının tek yolu o dili bilen bir kişiye sahip olmalarından geçer. Bu aşamada sizler için firmamız devreye giriyor. Uluslar arası ticari ilişkilerden bilinmesi gereken belli başlı standartlar bulunur. Belge hazırlarken, anlaşma hazırlarken, sunum ve teklif verirken belli başlı standartlar bulunur. Firmanızın buna en iyi çözümü iletebilmesi için bir çeviri bürosuna ihtiyacı vardır. Her ülkenin ticari anlaşmalarında beklentiler farklılaşır. Şirketin iş alanına göre standartlar ve kavramlar farklılık gösterir. Bu yüzden sadece dili bilen birisi ile çalışmak yetmeyecektir. 
Balkan tercüme bürosu olarak biz sizlere hem dili ana dili gibi konuşan çevirmen hemde sektörünüz içerisinde yer alıp bilgi sahibi olan yeminli çevirmenimiz ile hizmet veririz. Özellikle iş ilişkilerinde kesinlikle yeminli tercümeye ihtiyacınız bulunur. Seçmiş olduğunuz firmanın güvenilir olması gerekir. Ticaret yapacağınız veya yaptığınız firma ile sermaye, para, gelecek planlarını konuşacağınız için bu bilgiler değerlidir. 
Ticari ilişkilerde gizlilik sağlanması gereken durumlarda firmamıza ve yeminli tercümanlarımıza güvenebilirsiniz. Sizler için çevirmenlik hizmeti öncesinde gizlilik anlaşması imzalamaktayız. Görüşmelerimizin ve yazışmalarımızın tamamının gizli kalacağının garantisini veriyoruz. Afrikanca türkçe çevirisi profesyonel çevirmenler tarafından yapılır.

Türkçe Afrikanca Çeviri Fiyatları Nasıl Hesaplanır?


Türkçe afrikanca çeviri fiyatlandırmalarında ilk faktör sizin tarafınızdan sunulan belgenin sayfa sayısıdır. Sayfa sayısından sonra ise istemiş olduğunuz çevirinin türüne göre fiyatlandırma hesaplanır. Hukuki tercüme, teknik çeviri, ticari tercüme, sözlü tercüme, dijital tercüme, online tercüme, akademik çeviri, tıbbi çeviri gibi farklı türlerde çeviri hizmeti sunuyoruz. Çevirinin kurumsal ve mesleki dil içerip içermeyeceğine göre fiyatlar farklılaşacaktır. Standart günlük yaşamda kullanılan kelimeleri içeren bir belge çok daha uygun fiyatlar ile çevrilir. 

Balkan Tercüme Bürosu Afrikanca Çeviri


Balkan tercüme bürosu Afrikanca çeviri hizmetimiz bizim ile tanışmadıysanız tanışmanız için bir fırsat niteliğindedir. Türkiye üzerinde şuanda Afrikanca çeviri yapan tek firma olduğumuz için ve sektöre öncülük ettiğimiz için gurur duyuyoruz. 
Afrikanca çeviri hizmeti en az iki dilide ana dili seviyesinde bilen personelimiz tarafından gerçekleştirir. Türkçe Afrikanca başta olmak üzere dilerseniz Afrikaanca dilinden farklı bir dilede çeviri gerçekleştirmemizi isteyebilirsiniz. Balkan tercüme bürosu olarak istemiş olduğunuz dili tüm dünya dillerlerinden herhangi birisine çevirebiliriz. 
Teknolojinin her geçen gün daha fazla geliştiği dünyada mesafeler azalıyor ve büyümek isteyen şirketlerin daha fazla dil bilme ihtiyacı ortaya çıkıyor. Firmanızda her dili bilen çalışan bulundurmanız size büyük maliyet sorunu yaratır. Ancak çeviri bürosu ile çalışmak maliyetinizi azaltır ve alacağınız hizmetin kalitesini artırır. 
İstemiş olduğunuz çeviri en az 3 kişinin elinden geçerek size teslim ediliyor. Alanında deneyim ve tecrübe kazanmış personellerimiz sizlere kusursuz bir çeviri sunuyor. Aklınıza gelecek tüm çeviri alanlarında sizlere destek olmaktan memnuniyet duyarız.  Türkçe afrikanca başta olmak üzere diğer dünya dilleri çevirileri içinde bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Türkçe Afrikanca Çeviri


Tercüme hizmeti firması olarak bir ilki daha sizlere sunuyoruz. Web sitemizde yer alan ücretsiz çeviri aracımız sayesinde istediğiniz dili istemiş olduğunuz dile ücretsiz olarak çevirebilirsiniz. Tabi bu otomatik bir araç olduğu için ücretli bir çevirinin yerini tutmayacaktır. Çok daha profesyonel bir çeviri için bizim ile iletişime geçmenizde yarar var. Web sitemizde yer alan hemen ara veya whatsapp butonları aracılığıyla bizim ile iletişim kurabilirsiniz.
Acil Afrikanca çeviri ihtiyacınız varsa sizin için süreçleri hızlandırabilir ve kısa sürede belgenizi teslim edebiliriz. Bize ulaşarak çeviri yaptırmak istediğiniz belgeyi yollayarak fiyat ve süre teklifi alabilirsiniz. 

Kaynak Dil Afrikanca ve Hedef Dil Türkçe Seçili Gelir

Çeviri Yapılacak Metni Kutucuğa Yazın

Kaynak Dil ile Hedef Dili Değiştirmek İsterseniz Aradaki Butona Basın

Afrikanca ÜCRETSİZ ÇEVİRİ İÇİN LÜTFEN BİRŞEYLER YAZIN

Youtube Kanalı Tanıt...

Balkan Tercüme'nin Youtube'da tanıtımını yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Banu Sivaslıgil kamera karşısına geçti...

Büyükelçilik - Konso...

Yeminli Tercüman Onayı, Noter Onayı, Kaymakamlık Onayı, Ticaret Odası Onayı, Dışişleri Bakanlığı Onayı ve Büyükelçilik &...

Ekibimize Katılmak İstermisiniz?

Tüm dillerde 7/24 çeviri hizmeti veren
Balkan Tercüme ailesine katılmak için
CV'nizi bize göndererek ilk adımı atabilirsiniz