Peştuca Çeviri Türkçe - Peştuca Tercüme / Tercüman

Average: 4.5835 (2134 votes)
Peştuca Çeviri Türkçe Yazılı, Sözlü, Ticari, Tıbbi, Hukuki ve Akademik Çeviri

Peştuca Tercüme Fiyat Teklifi Formu

Çeviri yapılacak belgelerinizi çoklu olarak seçip aşağıdaki form aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.
8MB büyüklüğü geçmeyecek ve jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, odt, tiff, tif formatlarında dosya yükleyebilirsiniz.
8MB'dan büyük dosyalarınızı info@balkantercume.com adresine mail atabilirsiniz.

Peştuca Türkçe Çeviri

Peştuca çeviri Afganistan ile Türkiye arasındaki ticari ilişkilerde firmaların sıklıkla Peştuca çeviri hizmetine ihtiyacı oluyor. Türkiye, Afganistan arasındaki ilişkiler gelen olarak yardım programlarından oluşur. Türkiye Afganistan üzerinde yer alan zorlu yaşam şartlarını birazda olsa hafifletebilmek için sürekli yardımlarda bulunur. Türkiye 1,1 milyar dolar değerinde kalkınma programı sürdürür. Bu dış ülkelere yapmış olduğumuz en büyük dış yardım programıdır. Ülkemiz Afganistan tarafından göç almaktadır.

Peştuca diğer adıyla Afganca, Peştunlar tarafından konuşulan bir dildir. Afganistan da Pakistan’ın batı kesiminde yer alan Peştun halkı tarafından konuşulur. Hint – Avrupa dil ailesinde yer alır. İran dilleri grubunda yer almaktadır. Toplamda 45 harften oluşur ve arap alfabesi kullanılarak yazılır.

Dil büyük ölçüde; Hintçe, Urduca, Farsça ve Arapçadan kelimeler barındırır. Afganistan üzerinde eğitim Peştuca diğer adıyla Afganca olarak verilir. Afganistanda ikinci dil olarak Farsça konuşulur.

Balkan tercüme bürosu, Afganca çeviri ve Peştuca çeviri hizmetlerini verebilmektedir. Peştuca türkçe çeviri genel olarak; kimlik, ehliyet, nüfus kayıt örneği, diploma, transkript gibi dökümanlar için isteniyor. Bunun en büyük sebebi Afgan vatandaşların ülkemize göç etmiş olmasıdır.

Afganca türkçe çeviri yaparken yukarıdaki belgelerin yanı sıra istemiş olduğunuz tüm evrakların çevirisi gerçekleştirebilmekteyiz. Ticari, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, medikal, web sitesi ve daha bir çok alanda Peştuca çeviri yapabiliyoruz.

Balkan tercüme bürosu olarak sizlerin çeviri ihtiyaçlarınızı en kısa sürede gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz. Aşağıda yer alan onay gereken belgeler içinde bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

·         Yeminli tercüman onaylı çeviri

·         Noter onaylı Peştuca çeviri

·         Apostil gerektiren çeviriler

·         Konsolosluk tasdiki

·         Adli ve noter yeminli tercüman gereken çeviri

Afganistan Resmi Dilleri Peştuca Çeviri

 

Afganistan resmi dili olan Peştuca diğer adıyla Afganca, firmamız tarafından sunulan çeviri hizmetleri arasında yer almaktadır. Firmamızda neredeyse tüm dünya dillerinin çevirisi gerçekleştirebilmekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden bu yana çeviri sektöründe kendimizi kanıtlayarak sizleri memnun etmeyi başardık. Özellikle internet üzerinden sıklıkla Peştuca çeviri için telefonlar almaya devam ediyoruz.

Kurulmuş olduğumuz günden bu yana sizlere bünyemizde yer alan tercümanlar ile profesyonel çeviri sunuyoruz. Sizlerin sayesinde bünyemizde Türkiye üzerinde firmamız dışında başka hiçbir yerde çevirisi yapılmayan diller katmayı başardık. Bunlar arasında Baskça, Afrikanca gibi daha azınlık bir kesim tarafından konuşulan diller yer alıyor.

Afganistan üzerinde resmi dil; Peştuca ve Darice dilleridir. 2007 yılında alınan verilere göre dünya üzerinde 26.940.100 kişi Peştuca dilini konuşabilmektedir. Peştuca çeviri firmamız tarafından profesyonel deneyimli tercümanlar aracılığıyla yapılır.

Peştuca Dil Çevirisi Nasıl Yapılıyor?

 

Peştuca çeviri yapılırken sadece alanında uzman, deneyim sahibi ve teknik terminolojiye hakim olan tercüman görevlendirilir. ÇED raporu, ARGE raporu, TSE ve iso belgeleri gibi birçok doküman teknik çeviriye ihtiyaç duyar.

Çeviri yapılacak alan ne olursa olsun Peştuca çeviri işlemleri için hukuki süreçler her belge türünde geçerlidir. Özellikle kurumsal şirket çevirileri için ekstra önem arz eder. Çünkü bu belgelerde gizlilik en önemli şeydir. Firmamızda Peştuca türkçe çeviri ve diğer dillerin çevirisini yaparken gizliliğinize kesinlikle önem veririz.

Peştuca çeviri yapılacak olan belgeler sizin tarafınızdan bize teslim edildikten sonra alanında uzman tercümana belgeler teslim edilir. Tercüman belgenin türüne göre seçilir. Örneğin mühendislik alanında bir çeviri yapılacaksa, tercüman o mühendislik alanında bilgiliyse ona verilir. Tercüman belgeyi çevirdikten sonra kontrol için editöre teslim eder. Editör yazım ve gramer hataları varsa bunları düzeltir. Herhangi bir hata bulunmayana kadar düzenlenir. Ardından belge son redaksiyon süreci için koordinatöre teslim eder. Koordinatör tarafından baştan sonra okunup kontrol edilen belgede herhangi bir eksik görülmezse sizlere teslim edilir.

Süreçlerin uzun olmasının başlıca sebebi sizin sıfır hatalı bir çeviri elde etmenizi sağlamaktır. Siz memnun olursanız bizde memnun oluruz. Her mutlu müşteri, yeni bir müşteriyi bize kazandıracaktır. Bu sebepler müşteri memnuniyeti firmamızın en büyük önceliğidir.

Peştuca Web Sitesi Çevirisi

 

Peştuca web sitesi çevirisi, web sitenizin hangi dilde, hangi cms sistemini kullanırsanız kullanın firmamız tarafından özenli, sayfa sayfa taranarak gerçekleştirilir.

İnternet üzerine tüm dünya ülkelerinin erişimi vardır. Hal böyle olunca sizin normalde 3 rakibiniz varsa bu katlanarak internette artar. Büyümek isteyen firmalar bu sebepler çok fazla çoklu dile ihtiyaç duyuyor. Bunlardan biriside Peştuca dilidir. Web sitesinde Peştuca diline sahip olmanız, sizin sitenize Afganistan üzerinden trafik geleceği anlamına gelir. Buda sizin için ekstra kazanç anlamına geliyor.

Wordpress gibi CMS sistemlerinde Peştuca çeviri yapabileceğiniz eklentiler mevcuttur. Ancak bu eklentiler doğrudan yandex çeviri, google çeviri gibi çeviri araçları ile otomatik çeviri gerçekleştirir. Buda size çok kaliteli bir çeviri sağlamayacaktır.

Firmamızda sizler için web sitesini baştan sona çeviriyoruz. Peştuca çeviri yaparken sizin istekleriniz doğrultusunda program üzerinden çeviri yapabiliriz. Yada sizlere tüm metinlerin çevirisi belge olarak teslim ederiz.

Peştuca Noter Onaylı Tercüme

 

Ülkemize çok fazla sayıda Afgan vatandaş göç etmektedir. En çok çeviri ihtiyacı göç eden kişiler tarafından gelir.

Balkan tercüme bürosu olarak faaliyet gösteren firmamızda yeminli Peştuca tercüman aracılığıyla sizlere noter onaylı tercüme yapabiliyoruz. Tercüme edilmesini istediğiniz belgenin resmini çekip veya taratarak bize gönderebilirsiniz. Özellikle pandemi şartlarında sağlığınız için doğrudan iletişim kurmak yerine dijital ortamdan iletişime geçmek hem sağlıklı olacaktır hemde çok daha hızlı bir çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır.  Peştuca noter onayı gerektiren belgeler, yeminli tercüman tarafından çevrildikten sonra notere onaylatılır. Şirketimizde sizler için tüm işlemleri biz gerçekleştiririz. Noter onayı yapmadan önce sizlere fiyat bilgisi verilir. Notere onaylatılan belge size noter onaylı olarak teslim edilir.

Peştuca Apostil Onaylı Çeviri

 

Peştuca dilinden Türkçe’ye noter onaylı olarak çeviri yaptırmış olduğunuz belgeyi Türkiye üzerinde yer alan herhangi bir kurumda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Noter onaylı olan çeviri belgesinin yurtdışında kullanılabilmesi, kabul görebilmesi için çeşitli onaylara ihtiyacınız var. Konsolosluk, dış işleri bakanlığı ve apostil onayı sonrasında belgenizi istediğiniz herhangi bir ülkede kullanabilirsiniz. Balkan tercüme bürosu olarak firmamızda apostil onayı gereken belgeleri onaylatabiliyoruz. Dilerseniz belgenin bizim tarafımızdan onaylatılmasını isteyebilirsiniz.

Apostil onayı dışında konsolosluk ve dış işleri onayı gerektiren belgenizi dilerseniz sizin için biz yaptırabiliriz. Bu süreçler normal şartlarda sizi yoracaktır. Ancak biz sürekli bu yerlerle iletişim halinde olduğumuz için çok daha hızlı bir şekilde onay alabilmekteyiz.

Bazı ülkelerde belge Türkçe dilinde olduğu için size zorluk yaşatabilirler. Dilerseniz çapraz Peştuca çeviri ile belgeyi kullanacağınız ülkenin diline çevirebiliriz.

Ücretsiz Peştuca Çeviri

 

Peştuca türkçe çeviri veya istediğiniz herhangi bir dile çeviriyi web sitemizde yer alan ücretsiz çeviri aracı sayesinde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Dijital yazılım yandex teknolojisini kullanmaktadır. Özellikle İngilizce dilinde, kelimelerde ve kısa cümlelerde mükemmel çeviriler sunuyor. Ancak kurumsal bir çeviriye, noter onayı gerektiren bir çeviriye ihtiyacınız varsa bu sizin için yeterli olmayacaktır.

Daha kaliteli bir çeviri elde edebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peştuca çapraz çeviri, Peştuca çeviri ve bir çok dünya dillerinde çeviri hizmeti sunuyoruz.

Kaynak Dil Peştuca ve Hedef Dil Türkçe Seçili Gelir

Çeviri Yapılacak Metni Kutucuğa Yazın

Kaynak Dil ile Hedef Dili Değiştirmek İsterseniz Aradaki Butona Basın

Peştuca ÜCRETSİZ ÇEVİRİ İÇİN LÜTFEN BİRŞEYLER YAZIN

Youtube Kanalı Tanıt...

Balkan Tercüme'nin Youtube'da tanıtımını yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Banu Sivaslıgil kamera karşısına geçti...

Büyükelçilik - Konso...

Yeminli Tercüman Onayı, Noter Onayı, Kaymakamlık Onayı, Ticaret Odası Onayı, Dışişleri Bakanlığı Onayı ve Büyükelçilik &...

Ekibimize Katılmak İstermisiniz?

Tüm dillerde 7/24 çeviri hizmeti veren
Balkan Tercüme ailesine katılmak için
CV'nizi bize göndererek ilk adımı atabilirsiniz