Korece Türkçe - Korece Tercüme / Çeviri / Tercüman

Average: 4.6345 (1734 votes)
Korece Türkçe Yazılı, Sözlü, Ticari, Tıbbi, Hukuki ve Akademik Çeviri

Korece Tercüme Fiyat Teklifi Formu

Çeviri yapılacak belgelerinizi çoklu olarak seçip aşağıdaki form aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.
8MB büyüklüğü geçmeyecek ve jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, odt, tiff, tif formatlarında dosya yükleyebilirsiniz.
8MB'dan büyük dosyalarınızı info@balkantercume.com adresine mail atabilirsiniz.

Çeviri Korece Türkçe

Korece hem Kore yarımadasında hem de komşu Yanbian özerk bölgesinde (Çin) kullanılan resmi bir dildir. Kuzey Kore ve Güney Kore devletlerinin de resmi dilidir. Dünya'da yaşayan tahmini 78-80 Milyon Korelinin konuştuğu anadildir. Ülkemizde de köklü dil fakültelerinde Kore Dili ve Edebiyatı bölümleri vardır ve yaygın olarak tercih edilmektedir.

Korece dili yüksek, orta ve düşük olmak üzere üç hitap şekliye konuşulan ve kendisine ait alfabesi olan bir dildir. Sondan eklemeli bir dil yapısıyla Türkler için öğrenilmesi gerçekten çok kolaydır. Ayrıca genel olarak Uzak Doğu dilleri arasında yazılış ve okunuş açısından bakıldığında ifade edilmesi en kolayıdır.

Korece Örnekler:

저는 집에 갑니다. (Çonın çibe kamnida.) Ben eve gidiyorum.

Genellikle kelime bilgisi Korece okuyup yazmak için yeterlidir. Türkçe'de ki gibi Özne ve Yüklem ilişkisi çok az istisnai durumlar olsada genellikle aynıdır. Korece Türkçe - Korece çeviri yapmak oldukça zor görünse de Balkan Tercüme Korece Tercüman ekip arkadaşlarıyla Korece Yazılı, Korece Sözlü, Korece Ticari, Korece Simultane, Korece Hukuki, Korece Akademik, Korece Tıbbi, Korece Kozmetik, Korece Medikal ve Korece Ardıl konularında hizmet vermektedir.

Kore'ye gideceklere küçük bir tavsiye. Korece'de hitap şekli çok önemlidir. Büyüklere, ailedekilere, dostlara, samimi arkadaşlara ve çocuklara farklı bir dille hitap edilir. Farkında olmadan büyüklere düşük dille hitap ederek çok büyük bir saygısızlık yapmak istemezsiniz.

Kaynak Dil Korece ve Hedef Dil Türkçe Seçili Gelir

Çeviri Yapılacak Metni Kutucuğa Yazın

Kaynak Dil ile Hedef Dili Değiştirmek İsterseniz Aradaki Butona Basın

Korece ÜCRETSİZ ÇEVİRİ İÇİN LÜTFEN BİRŞEYLER YAZIN

Youtube Kanalı Tanıt...

Balkan Tercüme'nin Youtube'da tanıtımını yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Banu Sivaslıgil kamera karşısına geçti...

Büyükelçilik - Konso...

Yeminli Tercüman Onayı, Noter Onayı, Kaymakamlık Onayı, Ticaret Odası Onayı, Dışişleri Bakanlığı Onayı ve Büyükelçilik &...

Ekibimize Katılmak İstermisiniz?

Tüm dillerde 7/24 çeviri hizmeti veren
Balkan Tercüme ailesine katılmak için
CV'nizi bize göndererek ilk adımı atabilirsiniz