Hintçe Çeviri Türkçe - Hintçe Tercüme / Tercüman

Average: 4.5205 (1308 votes)
Hintçe Çeviri Türkçe Yazılı, Sözlü, Ticari, Tıbbi, Hukuki ve Akademik Çeviri

Hintçe Tercüme Fiyat Teklifi Formu

Çeviri yapılacak belgelerinizi çoklu olarak seçip aşağıdaki form aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.
8MB büyüklüğü geçmeyecek ve jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, odt, tiff, tif formatlarında dosya yükleyebilirsiniz.
8MB'dan büyük dosyalarınızı info@balkantercume.com adresine mail atabilirsiniz.

Hintçe Türkçe Çeviri

Dünyanın en fazla konuşulan dilleri arasından biride Hintçedir. Hindistan’ın resmi ve ana dilidir. Hindistan nüfusu bakımından en fazla nüfusu sahip olan ülkelerinden biri olduğu için ve aynı zamanda farklı ülkelerde Hintçe kullanıldığı için dünya üzerinde milyonlarca Hintçe konuşan farklı ülke vatandaşları bulunmaktadır. Pakistan’ın Hindistan’a komşu olan il ve ilçelerinde yaygın olarak Hintçe de kullanılır. Okunuşu ve yazılışı farklı olan Hintçeyi öğrenmek bir hayli zordur. Dünyanın en zor dilleri arsında yer alır. Aynı zamanda farklı bir yazış tekniğine yani alfabesine sahiptir. Hint-Avrupa dili ailesine ait bir dildir. Ayrıca Pakistan’ın kullandığı Urduca ile de akraba olan bir dildir. Firmamızın yeminli tercümanları Hintçe her kelimeyi sözlü ve yazılı olarak Hintçe çeviri yapabilmektedir. 

Hintçe Çeviri/Tercüman Nasıl Yapılır? 


Hintçe öğrenilmesi ve yazılması zor bir dildir. Hintçe çeviri yapılmak için tercümanlık statüsü kazanmak diğer dillere nazaran bir tık daha zor olmaktadır. Kendine has bir yapısı olan Hintçenin Hintçe Türkçe çeviri yapılmasının en kolay yolu firmamızdan hizmet almaktır. Çeviri yapılmasını istediğiniz belge evrak her türlü yazıyı bize göndererek en kısa sürede çevirisi yapılmış olarak teslim alırsınız. Firmamız alanında uzman olmuş yeminli tercümanlarla çalışır. Tercümanlarımız eksiksiz olarak metinlerin çevirisini tamamlar. Editörlerimiz ise tamamlanan yazı üzerinde düzenleme yaparak yazıları kullanıma hazır hale getirir. Koordinatörlerimiz sizinle iletişime geçerek çevirisi yapılmış evrak ve belgeleri size ücretsizdir kargo ile gönderir. Çebi. işlemleri sırasında firma olarak Proofreading uygulaması kullanırız. Sizde tecrübeli yeminli tercümanlarımız tarafından her türlü yazınızın çeviri yapılmasını istiyorsanız iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hintçe Tercüman Nasıl Olunur?


Türkiye’de Hintçe tercüman olmak için ya Türk vatandaşı olmanız gerekir yada farklı ülke vatandaşı iseniz Türkiye’de oturma izniniz olması gerekir. Bunlardan biri değilseniz Hintçe tercüman olmanız mümkün değildir. Hintçe bildiğinize dair elinizde MEB onaylı veya eşdeğer olan belgeye sahip olmalısınız. Bu şartları taşıyorsanız resmi alanlar dışında tercümanlık hizmeti verebilirsiniz. Fakat resmi işlemlerde Hintçe çeviri yapabilmek için yeminli tercüman şartı aranır. Hintçe Türkçe çeviri için noterden onay alınması gerekir. Herhangi bir notere gidilerek 2 adet fotoğraf, Hintçe bilindiğini dair belge, pasaport, Türk vatandaşı iseniz T.C kimlik kartı ile başvuru yapılır. Noter onay verirse resmen yeminli tercüman sıfatını kazanmış olursunuz. Bu sıfat ile her türlü resmi işlemlerde tercümanlık yapılabilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamız bünyesinde bulunan her bir tercüman yeminli statüsüne sahiptir. Sizde resmi, yarı resmi, özel, sanatsal, bilimsel gibi her alanda bu hizmetlerimizden faydalanarak Hintçe çeviri işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Tapu İşlemlerinde Hintçe Adli Tercüman Refakati 


Hintçe diline hakim olan bir müşteriniz var ve tapu işlemleri için Hintçe Adli tercüman Refakati yapacak yeminli tercümanlar arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Firma olarak Tapu işlemleri sırasında Adli tercüman hizmeti vererek tapularda dil problemini ortadan kaldırmaktayız. Yeminli tercümanlarımız tapu işlemleri sırasında noterde yer alarak şeffaf bir satış olması için hizmet verir. Gayrimenkul ve emlak sektörü için Hintçe diline hakim olan yeminli tercümanlar tapuların teslim edilmesinde etkin rol oynar. Firmamızda çalışan yeminli tercümanlara güvenebilir tapu işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Tapu işlemleri sırasında hukuki ve yasal olarak da yeminli tercüman şartı konulmuştur. Sizden istenilen yeminli tercümanı rahatlıkla firmamızda bulabilirsiniz. 

Hintçe Adli Tercüman / Bilirkişi Nasıl Olunur? 


Adli işlemler sırasında herhangi bir yanlışlığı, probleme mahal vermemek adına Adli tercüman Bilirkişi şartı konulmuştur. Diller arasında yapılan her türlü adli işlemde bir yanlış anlaşılma bir yanlış aktarılma olmaması için Bilirkişiye ihtiyaç duyulur. Eski genelgeye göre Adli Tercüman ve Bilirkişi olmak için yeminli tercüman olmak yeterli oluyordu. Fakat yeni bir genelge yayınlanarak yeminli tercüman olmakta yetersiz kalmaktadır. Devletin düzenlediği mülakatlar yılın belirli döneminde her ilde gerçekleşir. Bilirkişi olmak isteyen yeminli tercümanlar bu mülakata katılıp kazandığı taktirde yemin etmesinden sonra artık resmi olarak Adli Tercüman ve Bilirkişi konumuna yükselir. Böylelikle Adli konularda Bilirkişi olarak görev yapabilir. Firmamızda Adli işlemlerde size yardımcı olacak Hintçe Türkçe çeviri yapan yeminli Bilirkişi ve adli tercümanlar yer almaktadır. 

Nikah İşlemlerinde Hintçe Yeminli Tercüman Refakati


Evlilikler arık yurt içi değil ülkeler arası vatandaşlar arasında da kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Eskiden bu işlemler için çok fazla zaman kaybı ve çeşitli prosedürler gerekmekteydi. Hintçe çeviri yapan yeminli tercümanlar sayesinde günümüzde evlilik süreci oldukça basit olmakla beraber kolaylaşmıştır. Evlendiğiniz kişinin dili Hintçe ise bazı evrakların Türkçe çevrilmesi gerekir. Nikah işlemleri için eşinizden fotoğraf, pasaport, daha önce evlilik yapıp yapmadığına dair belge, bekar olduğuna dair belge istenir. Bu belgeleri eşiniz kendi dilinde oluşturacağı için belgelerin anlaşılabilir olması ve onaylanması için Türkçe dilinde olmadı gerekir. Bu yüzden evlilik işlemlerinde Hintçe yeminli tercüman refakati aranır. Aradığınız Hintçe yeminli tercüman ise bünyemizde bulunur. Nikah kıyılırken eşiniz Türkçe bilmiyorsa nikah kıyıldığı anda ortamda Hintçe çeviri yapan yeminli tercüman şartı aranır. Firmamızdan alacağınız hizmet ile evet heyecanınızı pürüzsüz bir şekilde yaşayabilirsiniz. 

Hintçe Altyazı/Subtitle Çevirisi ve Kısa Video, Dizi, Film Dublajı


Dizi, film, kısa video denilince akla hemen Hindistan ve Türkiye gelmektedir. Dünya üzerinde en çok yayınlanan ve farklı ülkeler arasında islenen film ve dizilerin başından Hint dizileri ve Türk dizileri yer alır. Hintçe olan dizi ve filmler ülkemizde yaygın olarak izlenmektedir. Aynı şekilde Türk dizileri de Hindistan’da yaygın bir şekilde izlenmektedir. Bu dizi ve filmlerin iki ülke arasında anlaşılır olabilmesi için dublajlarının yapılması gerekir. Genellikle alt yazılı olan dublajların sözlü olarak da dublajı yapılır. Sınırsız çeviri ve tercümanlık hizmeti veren firmamız bu alanda da size hizmetlerini vermektedir. Hintçe Türkçe çeviri yapan yeminli tercümanlarımız en kısa sürede dizilerin ve filmlerin dublaj işlemini gerçekleştirir. 

Hintçe Tercüman Ne İş Yapar ?


Bünyemizde yer alan yeminli tercümanlar size her alanda hizmet verebilecek kapasiteye ve donanıma sahiptir. Bizden hizmet talep etmeniz doğrultusunda Denklik belgesi, Ticaret Odası  Geçici Mezuniyet Belgesi, ÖSS Sonuç Belgesi Hastane Raporu, Apostil,  Çalışma Ekonomisi, Vatandaşlık Belgesi, Analiz Sertifikası, olarak da yapmaktayız. Sizde İş Başvurusu, Bankacılık Dokümanı, Araba Ruhsatı, , Diploma, Banka Hesap Cüzdanı, , Banka Raporları, Ehliyet, Analiz Sertifikası, mezuniyet belgesi,  CE Belgesi, CV, Dergi, Dilekçe,  Faaliyet Belgesi, Banka Yazışma, Başvuru Evrakları, pasaport, fatura, doğum belgesi, boşanma kararları,  Belge, Beyan, , Nüfus Cüzdan Sureti (Örneği), Vize  bekarlık belgesi, Amortisman, Araştırma,  Banka Evrakı, Kitap, Banka Hesap Durum Belgesi, Banka Hesap Ekstresi, ATA Karnesi,   Bitirme Belgesi,  Bitki Sağlık Sertifikası, Borsa Analizleri,  Bonservis, ATR Belgesi ve Çıkış Belgesinin Hintçe Türkçe çeviri işlemleri yapılır. 

Hintçe Noter Onayı ve Büyükelçilik / Konsolosluk Onayı, Dışişleri Onayı Nasıl Olur? 


Gerekli olan bazı belgelerin Konsolosluk, Dışişleri, Büyükelçilik ve Noter onayından geçmesi için bu belge ve evrakların Türkçe çevrilmesi şart koşulmuştur. Bu şartı yerine getirmek metinleri Hintçeden Türkçeye çevrilmesini istiyorsanız Türkiye’nin en çok tercih edilen firmaları arasında olan firmamızdan WhatsApp ve Hintçe Çeviri Talep Formu üzerinden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 


Kaynak Dil Hintçe ve Hedef Dil Türkçe Seçili Gelir

Çeviri Yapılacak Metni Kutucuğa Yazın

Kaynak Dil ile Hedef Dili Değiştirmek İsterseniz Aradaki Butona Basın

Hintçe ÜCRETSİZ ÇEVİRİ İÇİN LÜTFEN BİRŞEYLER YAZIN

Youtube Kanalı Tanıt...

Balkan Tercüme'nin Youtube'da tanıtımını yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Banu Sivaslıgil kamera karşısına geçti...

Büyükelçilik - Konso...

Yeminli Tercüman Onayı, Noter Onayı, Kaymakamlık Onayı, Ticaret Odası Onayı, Dışişleri Bakanlığı Onayı ve Büyükelçilik &...

Ekibimize Katılmak İstermisiniz?

Tüm dillerde 7/24 çeviri hizmeti veren
Balkan Tercüme ailesine katılmak için
CV'nizi bize göndererek ilk adımı atabilirsiniz