Ermenice Çeviri Türkçe - Ermenice Tercüme / Tercüman

Average: 4.6865 (1402 votes)
Ermenice Çeviri Türkçe Yazılı, Sözlü, Ticari, Tıbbi, Hukuki ve Akademik Çeviri

Ermenice Tercüme Fiyat Teklifi Formu

Çeviri yapılacak belgelerinizi çoklu olarak seçip aşağıdaki form aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.
8MB büyüklüğü geçmeyecek ve jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, odt, tiff, tif formatlarında dosya yükleyebilirsiniz.
8MB'dan büyük dosyalarınızı info@balkantercume.com adresine mail atabilirsiniz.

Ermenice Türkçe Çeviri

Ermenice çeviri profesyonel ve kendisini kanıtlamayı başarmış olan tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilir.

Balkan tercüme bürosu olarak kurulmuş olduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı olarak tüm dünya dillerinde çeviri yapıyoruz. Hukuki belgeler, tıbbi belgeler, sinema, tv çevirileri, evlilik sözleşmeleri, noter onayı gereken belgeler, kurumsal yazışmalar ve daha birçok alanda çeviri gerçekleştiriyoruz. Bizi biz yapan ve rakip firmalarımızdan ayıran en büyük farkımız tüm dünya dillerinde çeviri sağlıyor olmamızdır. Bunun yanı sıra sadece çeviri yapılacak olan 2 dili, ana dil seviyesinde konuşan tercümanlar ve yeminli tercümanlar ile çalışıyoruz.

Her ülkenin yasaları, kültürleri, gelenek ve görenekleri farklılık gösterir. Bu yüzden o dili çoğu zaman öğrenmek yeterli olmaz. Örneğin İngilizce dilinde okullarda öğretilen birçok kelime Amerika üzerinde günlük yaşamda kullanılmaz. Sizlere en iyi çeviriyi sunabilmek adına o dilin üniversitede eğitimini almış, ana dili o dil olan kişilere çeviri yaptırıyoruz.

En başarılı küresel markalardan bazılarına, perakendecilere, teknoloji şirketlerine, hukuk firmalarına ve finansal hizmet sağlayan işletmelere yüksek kaliteli Ermenice çeviriler sağlıyoruz. Metin yazarlığı, çeviri, yaratıcı çeviri ve arama pazarlaması hizmetlerinde uzmanlığa sahip, ülke içi, yerel, profesyonel dilbilimcilerden oluşan geniş bir ağ ile işletmenizin küresel pazarlarda başarılı bir şekilde yeni kitlelere ulaşmasına yardımcı olabiliriz.

Bünyemizde birden fazla sayıda Ermenice tercüman bulunur. Bu sayede sektörel bazlı olarak çeviri hizmetini müşterilerimize sunarız. Balkan tercüme bürosu, kaliteden ödün vermemek adına ve en iyi çeviriyi sunabilmek adına sadece ana dili seviyesinde dili konuşan ve ülkenin, bölgenin yerlisi olan kişiler ile çalışır.

Ermenistan Ülke Profili ve Dil Bilgisi

 

Haieren olarak da adlandırılan Ermeni dili, yanlışlıkla bir İran lehçesi olarak kabul edilen bir Hint-Avrupa dilidir. Dil, tüm dünyaya yaklaşık 6,7 milyon insan tarafından ana dil seviyesinde konuşuyor. Büyük kısmı Ermenistan'da, ardından Gürcistan ve Rusya'da bulunuyor. İran'da Ermenice konuşan 100.000 kişi bulunur. Türkiye, Lübnan, Mısır, Azerbaycan, Irak, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Bulgaristan gibi ülkelerdede Ermeni olan azınlık tarafından konuşulur.

Batı ve Doğu Ermenicesi olarak iki adet lehçesi bulunur. Ermenistan ve Dağlık Karabağ Cumhuriyetinde resmi dil olarak kabul edilir. Günümüzde ülkede ikinci dil olarak Rusça ve İngilizce konuşulur.

Ermenistan Cumhuriyeti, İş Yapma Kolaylığı Endeksi'nde 2018'de 47. Sırada yer alıyordu.

Türkçe Ermenice Web Sitesi Çevirisi

 

Ermenice 6,7 milyondan fazla kişinin anadili olan Hint-Avrupa dilidir. Ermenistan'da yaygın olarak konuşulmaktadır. Ermenistan üzerinde yer alan yeni pazarları hedeflemek için, web sitenizi kendi dillerine çevirmeniz gerekir. Ermenice web sitesi çeviri yerelleştirme konusunda uzmanız ve zamanında kayda değer sonuçlar elde ediyoruz. Web sitesi çevirisi sayesinde Ermenistan üzerinden arama almaya başlayarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Ermenice Tıp ve Sağlık Hizmetleri Çevirisi

 

Tıp ve sağlık sektöründe kullanılan karmaşık terimler genellikle meslekten olmayan kişiler tarafından anlaşılmaz. Hasta raporları, test sonuçları, laboratuvar raporları, ilaç etiketleri gibi bu tür içeriklerin tercümesi için tıbbi tercümelerde bilgi ve deneyime sahip olmak esastır. Balkan tercüme bürosu, tüm Ermenice çeviri projeleriniz için doğru ve zamanında sonuçlar sağlayan deneyimli ve yerli tıbbi çevirmenlere sahiptir. İlgili terimleri analiz ediyor ve çok ekonomik fiyatlarla istediğiniz dile çevirisini yapıyoruz.

Kurumsal İşletme Dili Çevirisi

 

Bazı resmi belgelerin çevrilmesi gerektiğinde, güvenilir, profesyonel ve deneyimli bir çeviri firması seçtiğinizden emin olun. Kritik resmi belgelerin tercümesi söz konusu olduğunda tek bir hata tolere edilemez. İlgili dilin uzmanlığının yanı sıra, kapsamlı endüstri bilgisi ve ilgili terminolojilerin kullanımı, finansal raporların, banka hesap özetlerinin ve diğer resmi belgelerin sorunsuz bir şekilde çevrilmesi için çok önemlidir.

Firmamızda, Ermenice çeviri birinci sınıf, hatasız ve tutarlı finansal ve ticari çeviriler sağlamak için yerel ve sektöre özel yetenekli çevirmenlerimiz var.

Ermenice Teknik ve Mühendis Çeviri Hizmetleri

 

İster tek sayfalık bir rapor isterse eksiksiz bir kılavuz olsun, çok uygun fiyatlara hızlı bir şekilde tercüme ederiz. Teknik ve mühendislik çevirilerinin karmaşıklığıyla başa çıkmak için yetenekli profesyonellere sahibiz.

Ayrıntılara önem veriyoruz ve her zaman teslim tarihlerinde çevirilerinizi teslim ediyoruz. Ayrıca sektör içerisinde yer alan özel ve yerli çevirmenlerimiz, yapılan çevirinin kalitesi artırıyor.

Firmanızda İstenilenleri Nasıl Çeviriyorsunuz?

 

Her Ermenice çeviri üç aşamadan geçer; çeviri, düzenleme ve redaksiyon. Veri güvenliği, saklama ve gizlilik bizim sorumluluğumuzdur. Tamamlanmış Ermenice çeviriler için sunucu kullanırız. Çevirinizi kaybederseniz, onu elektronik arşivlerimizden çıkartıp sizlere sunuyoruz. Tüm kıtalarda müşterilerimiz ve tercümanlarımız olduğu için küresel olarak çalışıyoruz.

İsteyen müşterilerimizle, işin kalitesine, teslimat şartlarına ve gizlilik ile alakalı bir sözleşme imzalarız. Hukuki çeviriler, Makine ve teknolojiler, İşletme, Finans, Tıp, Reklam, iletişim, Halkla İlişkiler, Ulaşım, Bilgisayar donanımı ve yazılımı, Bilim, Tarım, Otomotiv, Avrupa Birliği Belgeleri, Hukuk, Devlet belgeleri, Endüstriyel, Perakende, Teknoloji çevirileri ve daha birçok alanda çeviri hizmeti sunuyoruz.

Ermenice Türkçe Çeviri Fiyatları

 

Tüm dil çevirilerinde olduğu gibi Ermenice çeviri içinde fiyatı etkileyen en büyük faktör çevirisi yapılacak olan belgenin türü ve sayfa sayısıdır. Balkan tercüme bürosu olarak sizlere en uygun fiyatı, en kaliteli şekilde en kısa sürede teslim ediyoruz.

Ermenice çeviri fiyat teklifi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Belgenizi bize yolladıktan sonra sizlere çok kısa süre içerisinde geri dönüş yaparak fiyat teklifi sunacağız.

Ermenice dil bilimi alanında gerekli eğitimleri daha önce almış olan ve belgesi olan tercümanlar aracılığıyla çevirilerinizi kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Bize teslim etmiş olduğunuz her doküman 3 aşamadan geçerek size ulaşır. Bu aşamalar; çeviri, düzenleme ve redaksiyon olarak sıralanır. Çevirisi yapılan belgeler gramer hatalarının düzeltilmesi için editöre sunulur. Editör düzeltmeleri sağladıktan sonra koordinatör tarafından tekrar gözden geçirilip redaksiyon yapılır ve sizlere sunulur. Hedef ortaya kusursuz bir çeviri çıkarmaktır.

Yaptırmış olduğunuz çevirilerin güvenliliği ve gizliliğine önem veriyoruz. Yeminli tercüman gereken belgeleriniz için yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. Noter onaylı tercüme, yazılı veya sözlü olarak tercüme sunabiliyoruz. Bunların yanı sıra; nikah, toplantı ve yeminli tercüman gereken tüm durumlarda sizlere eşlik etmesi için yeminli Ermenice tercüman görevlendiriliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Co-W1WG10wg

https://www.youtube.com/watch?v=nAlSgjvH1Ko

Ermenice Çapraz Tercüme

 

Ermenice çeviri çapraz tercüme hizmetini sizlere sağlayabilmekteyiz. Belgeleriniz türkçe dili dışındaki herhangi bir dile çevrilecekse buna çapraz tercüme adı verilir. Çapraz tercüme yaparken bünyemizde yer alan tercümanların bilmiş oldukları diller doğrultusunda birden fazla tercüman kullanılabilir. Örneğin ilk olarak metin Türkçe diline, ardından istemiş olduğunuz dile çevrilir. 

Ücretsiz Ermenice Türkçe Çeviri Programı

 

Ermenice türkçe çeviri programı aracılığıyla Ermenice alfabe çeviri ve kelime bazlı çevirileri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde yer alan çeviri programı yandex internet teknolojileri tarafından geliştirilmiş olan translate aracıdır. Google translate aksine çok daha kaliteli bir çeviri imkanı sunar. Online Ermenice türkçe çeviri için hemen alt kısımda yer alan bu çeviri aracını kullanabilirsiniz. Maalesef uzun cümlelerde doğru sonuçlar alamayabilirsiniz. Özellikle kurumsal yazışma çevirisine ihtiyacınız bulunuyor ise Ermeni çeviri yapan bir kurumdan destek almanız uygun olacaktır.

Profesyonel Ermenice çeviri için whatsapp butonu veya hemen ara butonu aracılığıyla bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kaynak Dil Ermenice ve Hedef Dil Türkçe Seçili Gelir

Çeviri Yapılacak Metni Kutucuğa Yazın

Kaynak Dil ile Hedef Dili Değiştirmek İsterseniz Aradaki Butona Basın

Ermenice ÜCRETSİZ ÇEVİRİ İÇİN LÜTFEN BİRŞEYLER YAZIN

Youtube Kanalı Tanıt...

Balkan Tercüme'nin Youtube'da tanıtımını yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Banu Sivaslıgil kamera karşısına geçti...

Büyükelçilik - Konso...

Yeminli Tercüman Onayı, Noter Onayı, Kaymakamlık Onayı, Ticaret Odası Onayı, Dışişleri Bakanlığı Onayı ve Büyükelçilik &...

Ekibimize Katılmak İstermisiniz?

Tüm dillerde 7/24 çeviri hizmeti veren
Balkan Tercüme ailesine katılmak için
CV'nizi bize göndererek ilk adımı atabilirsiniz